fbpx

Lato 2024 praca dla nauczycieli we Wrocławiu

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy nauczycieli i instruktorów do prowadzenia zajęć na półkoloniach , którzy potrafią i lubią pracować z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym. W szczególności zapraszamy nauczycieli zainteresowanych prowadzeniem tematycznych zajęć w jednym z trzech obszarów:
– robotyki/fizyki/mechaniki
– chemii/biologii
– plastyki/tańca.

Zakres obowiązków:
– prowadzenie zajęć i opieka nad dziećmi w czasie półkolonii zimowych we Wrocławiu,
– rozwijanie programów zajęć Mały Konstruktor, Mały Odkrywca, Mały Artysta.

Wymagania:
– odpowiednie przygotowanie merytoryczne do danej grupy tematycznej,
– doświadczenie pedagogiczne,
– otwartość, komunikatywność, aktywność, odpowiedzialność,
– prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy inspirujące środowisko pracy, elastyczną organizację pracy, możliwość długoterminowej współpracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@polkoloniewroclaw.pl. Aby wziąć udział w rekrutacji niezbędnym jest dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Półkolonie Wrocław – Staże dla studentów

Doceniamy ludzi młodych, ambitnych, z pasją – którzy poszukują doświadczenia zawodowego w zakresie pracy z dziećmi. Zapraszamy do kontaktu z nami. Szansa nawiązania długoterminowej współpracy i działania w inspirującym środowisku pracy przy organizacji i prowadzeniu półkolonii we Wrocławiu. Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@polkoloniewroclaw.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.